Starszy news, ale jakos nie widzialem, zeby latal po Mastodonie, wiec wrzucam:
W sumie to ciesze sie, ze #Firefox skreca w kierunku przegladarki scisle powiazanej z #AI (agentowej?). :troll_face:
Przegladam sobie zdjecia zrobione aparatem w #Bieszczady i takie jedno znalazlem, chyba calkiem ladne
Dla wszystkich, ktorzy tesknia za #ArcBrowser, ale tez po prostu szukaja nowej przegladarki i niekoniecznie chca byc skazani na #Chromium albo bazowego #Firefox.a - ladnie opisane co i jak z #ZenBrowser
Pytanie do uzytkownikow #Firefox.a i pochodnych
Wow, nie wierze... 🤣
Za 3 miesiace konczy mi sie subskrypcja na #ClickUp i... dzisiaj podjalem decyzje, ze przenosze sie na #Obsidian
Local votes are a bit more private.
Default mode: public.